Filtruj według

Zobacz nasze aukcjeArchiwum artykułów

Sonometry - decybelomierze

Sonometr inaczej zwany decybelomierz. Urządzenia do mierzenia natężenia dźwięku, umożliwiają precyzyjny odczyt poziomu hałasu. 

Miernik poziomu dźwięku – decybelomierz i sonometr

Sonometry - decybelomierze

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Cyfrowy miernik nasilenia dźwięku został zaprojektowany tak aby sprostać wymaganiom bezpieczeństwa dla pomiarów w inżynierii, medycynie i przemyśle. Sprawdzi się w badaniu natężenia dźwięku w różnych środowiskach jak fabryki, biura, ruch uliczny, stanowiska pracy, w domu, ale również do sprawdzenia jakości dźwięku systemów audio. Decybelomierz to urządzenie niezbędne w miejscach gdzie mamy do czynienia z określonym – dopuszczalnym poziomem hałasu, takich jak miejsca pracy, czy też strefa mieszkalna przy ruchliwej drodze. Rejestrator natężenia dźwięku to przyrząd który może posłużyć do udokumentowania przekroczonych norm hałasu. Duży zakres pomiaru, wybór filtrów korekcyjnych i zakresów pomiarów, możliwość eksportowania danych do komputera przez USB. Zapoznaj się z naszą ofertą sonometrów.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć