DARMOWA DOSTAWA od 100,00 zł

Luxometry

Mierniki natężenia światła - światłomierze. Umożliwiają dokładny pomiar światła w luksach.

Luxometry

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Luksomierz czyli miernik światłaMiernik nasilenia światła, luksomierz szeroko użytkowany w przemyśle elektryczno-optycznym, w badaniach naukowych.  Są stosowane również do celów inspekcyjnych pomieszczeń w których pracują lub przebywają ludzie przy hodowli roślin i zwierząt. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór tych przyrządów. Zależnie od modelu wyposażone w różne funkcje i cechy. Urządzenie może mierzyć nie tylko wartości bieżąca, maksymalna i minimalną światła i temperatury, ale także różnicę natężenia oświetlenia, zintegrowaną w czasie wartość natężenia oświetlenia i średnią jego wartość.  Funkcja automatycznego lub ręcznego zapisu danych o natężeniu oświetlenia. Dołączone oprogramowanie do analizy na komputerze zebranych danych, które pozwala użytkownikom z łatwością obsługiwać miernik.Szybki czas reakcji, duża mobilność i obsługa jedną ręką. Nowe wersje luksomierzy posiadają możliwość komunikacji Bluetooth ze smartphonem, tabletem czy innym urządzeniem działającym na systemie operacyjnym Android. Sprawdź naszą ofertę i dokonaj pomiarów oświetlenia szybko i wygodnie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć