DARMOWA DOSTAWA od 100,00 zł

Manometry

Ciśnieniomierze. Precyzyjne urządzenia do pomiaru ciśnienia w przemyśle.

Manometry

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Manometr różnicowy, cyfrowy miernik różnicy ciśnienia Benetech. Szeroko stosowane do pomiaru ciśnienia w wentylatorach, oporu / prędkości wiatru / ciśnienia w piecu / różnicy ciśnień filtra oraz do monitorowania zawartości gazu w powietrzu podczas procesu spalania. Dostępne jest 11 jednostek ciśnienia do wyboru: bar, mbar, kPa, kgf/cm², mmHg, cmH2O, Ozf/in², psi, inHg, inH2O, ftH2O. To urządzenie cechuje się funkcjami takimi jak możliwość zapisywania danych, kalibracji, funkcja automatycznego wyłączania, oraz możliwość podłączenia do komputera poprzez USB w celu odczytu i eksportu danych.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć