DARMOWA DOSTAWA od 100,00 zł

Lista produktów marki Benetech

Producent profesjonalnej aparatury pomiarowej i kontrolnej pod marką "BENETECH".


W ofercie marki Benetech
 są m.in. takie urządzenia jak termometr na podczerwień, anemometr (wiatromierz), miernik poziomu dźwięku, miernik wilgotności i temperatury, ultradźwiękowe mierniki grubości, miernik grubości folii i powłoki lakierniczej, miernik drgań, tester izolacji wysokiego napięcia, rezystancji uziemienia, detektory gazu, mierniki poziomu zanieczyszczeń (smogu PM 2.5 oraz PM 10), mierniki tlenku i dwutlenku węgla oraz wiele innych specjalistycznych przyrządów pomiarowych. 

Produkty marki Benetech zdobyły uznanie u odbiorców na całym świecie.


Kontrola jakości i wzorcowanie produktów BENETECH:


Produkty objęte są ścisłym i kompletnym system kontroli jakości, który gwarantuje, że każdy produkt może spełniać wymagania jakościowe klientów. Poza tym wszystkie  produkty są dokładnie sprawdzone przed wysyłką.

Każdy produkt jest wzorcowany i certyfikowany świadectwem. Produkty marki Benetech spełniają rygorystyczne normy jakości i bezpieczeństwa. Wykonane z dobrej jakości podzespołów i materiałów w trosce o bezpieczeństwo użytkowników oraz precyzyjne wyniki pomiarów.


Jest 61 produktów.

Pokazano 1-15 z 61 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć