Termometry do żywności

Urządzenie do pomiaru temperatury żywności, płynów i pozostałych miękkich materiałów.

Termometry do żywności

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Dzięki temu urządzeniu sprawdzisz dokładnie temperaturę przygotowywanych przez Ciebie posiłków. Nadaje się idealnie do pomiaru temperatury mięsa, ciast, cieczy oraz wszelkich innych potraw, napojów. Produkt znajduje także zastosowanie w laboratoriach, fabrykach oraz wszędzie tam gdzie chcesz mieć kontrolę nad temperaturą płynów i różnego rodzaju materiałów. Termometr elektroniczny – szpilkowy jest:ergonomiczny, lekki i wygodny w użytkowaniu, wyposażony w możliwość wyboru jednostek temperatury, oraz odczytu wartości maksymalnej, minimalnej i zatrzymywania bieżącego odczytu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć