DARMOWA DOSTAWA od 100,00 zł

Termometry do żywności

Urządzenie do pomiaru temperatury żywności, płynów i pozostałych miękkich materiałów.

Termometry do żywności

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Dzięki temu urządzeniu sprawdzisz dokładnie temperaturę przygotowywanych przez Ciebie posiłków. Nadaje się idealnie do pomiaru temperatury mięsa, ciast, cieczy oraz wszelkich innych potraw, napojów. Produkt znajduje także zastosowanie w laboratoriach, fabrykach oraz wszędzie tam gdzie chcesz mieć kontrolę nad temperaturą płynów i różnego rodzaju materiałów. Termometr elektroniczny – szpilkowy jest:ergonomiczny, lekki i wygodny w użytkowaniu, wyposażony w możliwość wyboru jednostek temperatury, oraz odczytu wartości maksymalnej, minimalnej i zatrzymywania bieżącego odczytu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć