Filtruj według

Zobacz nasze aukcjeArchiwum artykułów

Odstraszacze

Urządzenia do skutecznej ochrony przed szkodnikami - odstraszacz kun, myszy, kretów, ptaków, much, mrówek. Odstraszacze gryzoni i szkodników to najlepsze metody w odstraszaniu między innymi: gołębi, szpaków i innego ptactwa. Sposoby na odpędzanie dzikiej zwierzyny.
Odstraszacz gryzoni i ptaków

Odstraszacze

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Jak zwalczyć gryzonie, jak odstraszyć ptaki, jak pozbyć się uciążliwych szkodników, to pytanie które zadaje sobie wiele osób. Jest na to prosty sposób. W naszej ofercie znajdziesz skuteczne urządzenia do odstraszania pasożytów, szkodników, gryzoni i ptactwa, które tak często utrudniają nam życie codzienne. Kupując odstraszacze pozbędziesz się raz na zawsze problemu. Urządzenia zajmują niewiele miejsca, są ekonomiczne w eksploatacji. 

Masz dosyć szkodników, kup odstraszacz, to nie wielki wydatek, rzędu kilkudziesięciu złotych, który zapewni Ci spokój. Odstraszacze mają duży zasięg, są to patentowane urządzenia, a ich jakość i skuteczność jest potwierdzona dobrymi opiniami naszych klientów.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć