DARMOWA DOSTAWA od 100,00 zł

Miernik jakości powietrza

Urządzenie do sprawdzania, monitorowania jakości powietrza w czasie rzeczywistym. Mierniki jakości powietrza umożliwiają pomiar zawartości w powietrzy m. in. stężenia pyłków PM 2.5 i PM 10 oraz temperatury i wilgotności powietrza.

Miernik jakości powietrza

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Smog jest bardzo dużym zagrożeniem dla zdrowia, a w okresie zimowym jesteśmy narażeni na zanieczyszczenia niemalże codziennie. W miastach stężenie pyłów zawieszonych w powietrzu wielokrotnie przekracza normy. Dlatego już dziś zadbaj o to, aby w pełni świadomie podejmować decyzję co do spacerów i innych aktywnych form spędzenia czasu wolnego. Zadbaj o zdrowie swoje i bliskich. Miernik smogu, inaczej mówiąc pyłomierz to świetne rozwiązanie do zbadania jakości powietrza w Twoim otoczeniu.Zastosowanie zasady dyfuzji laserowej z wbudowanym cyfrowym czujnikiem zawartości cząstek stałych sprawia, że przenośny detektor jakości powietrza, może wykryć zawartość cząstek stałych w sposób ciągły, podając wynik na bieżąco. Minimalny rozmiar cząstek wynosi 0,3um.

Detektory tego typu posiadają następujące cechy:
a) Dynamiczne wykrywanie w czasie rzeczywistym stężenia pyłów PM2.5 i PM10 oraz HCHO (formaldehyd - aldehyd mrówkowy) w powietrzu.
b) Pomiar temperatury i wilgotności otoczenia. Konwersja jednostek temperatury.
c) Możliwość pomiaru maksymalnego i minimalnego oraz zatrzymanie wyników pomiaru
d) Alarm świetlny i dźwiękowy.
e) Podświetlenie wyświetlacza LCD sygnalizujące o poziomie jakości powietrza.
f) Dzięki akumulatorom możliwość podtrzymania pracy urządzenia bez zasilania stałego, a tym samym pomiar mobilny.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć