Filtruj według

Zobacz nasze aukcjeArchiwum artykułów

Dalmierze Laserowe (NOWOŚĆ)

Dalmierze laserowe to cyfrowe urządzenia pomiarowe służące do wyznaczania odległości. Przyrządy te znacznie ułatwiają prace, przyspieszają pomiary odległości, ale również umożliwiają szybko, precyzyjnie i łatwo obliczyć kubaturę, powierzchnię, wysokość, szerokość i głębokość z wykorzystaniem Twierdzenia Pitagorasa. Urządzenie wszystkie obliczenia odległości i wielkości wykona za nas, korzystając z własnych wbudowanych algorytmów.

Poznaj naszą korzystną ofertę dalmierzy. Nowoczesne rozwiązania w branży budowlanej i produkcji bezpośrednio przekładają się na tempo prac. Dalmierz laserowy to jedno z tych urządzeń, które jest niezbędne na każdej budowie, remoncie, czy przy produkcji.  Zastąp tradycyjną miarę cyfrowym dalmierzem laserowym. Sprawdź ofertę dostępnych mierników odległości marki Mileseey.

Dalmierze Laserowe (NOWOŚĆ)

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć