DARMOWA DOSTAWA od 100,00 zł

Lista produktów marki Mileseey

Producent dalmierzy laserowych
Shenzhen MileSeey Technology Co., Ltd jest liderem produkcji dalmierzy laserowych.

W roku 2006 badania nad laserowym miernikiem odległości, a oficjalnie założona w 2009 roku marka Mileseey jest pierwszym w Chinach producentem oryginalnych dalmierzy laserowych, koncentrującym się na opracowaniu, produkcji i sprzedaży pełnej linii mierników laserowych o zasięgu od 30 do 200 m, MileSeey to obecnie ważny członek Chińskiego Stowarzyszenia Geodetów i Narzędzi Kartograficznych (CSMI).

Produkty Mileseey są szeroko stosowane w branżach profesjonalnych pomiarów, pomiarów i map, konstrukcji, dekoracji, projektowania w ostatnich latach, a teraz zastosowanie znajdują również w inteligentnych aplikacjach automatyki, takich jak elektryczność, ochrona wody, transport, logistyka itp.

Mileseey wchodzi także w obszar LSA (Laser Status Awareness), krok po kroku będą oferowane produkty oparte na mapach laserowych, laserowych radarach, technologiach robotów serwisowych i dostarczają wysokiej jakości laserowe produkty pomiarowe i rozwiązania dla użytkowników na całym świecie.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć