Artykuły tematyczne i branżowe

Wiatromierz - budowa, z czego składa się wiatromierz?

Często mówimy o wiatromierzach jak o urządzeniach, o których wcześniej nie wiedzieliśmy, że istnieją. Wiele osób kojarzy je raczej jako anemometry, bo właśnie pod tą nazwą występują te produkty w wielu sieciach handlowych. Co warto wiedzieć o tych urządzeniach?

today
perm_identity Benetech-Poland
comment 0 komentarze
remove_red_eye 44 odsłony

Jak skalibrować wilgotnościomierz?

Kalibracja wilgotnościomierza to zagadnienie, które wielu osobom przysparza pewnych problemów. O czym warto pamiętać, gdy wykonujemy tę czynność? Dlaczego kalibracja wilgotnościomierza jest tak ważna?

today
perm_identity Benetech-Poland
comment 0 komentarze
remove_red_eye 38 odsłony

Pirometr a kamera termowizyjna - jakie są różnice?

Wiele osób wciąż myli zastosowania pirometru i kamery termowizyjnej. Mimo tego, że na pierwszy rzut oka, oba urządzenia wykazują względem siebie pewne podobieństwa, to zawsze powinniśmy pamiętać o tym, że są to zupełnie różne sprzęty. Czym różnią się względem siebie?

today
perm_identity Benetech- Poland
comment 0 komentarze
remove_red_eye 36 odsłony

Czy pirometrem można mierzyć temperaturę człowieka?

Wokół stosowania pirometrów narosło wiele mitów. Wiele osób twierdzi, że są to urządzenia wyspecjalizowane tylko w pomiarach temperatury różnych cieczy i substancji, z jakimi spotykamy się w różnych segmentach gospodarki. Czy pirometrem można też mierzyć temperaturę ciała człowieka?

today
perm_identity Benetech-Poland
comment 0 komentarze
remove_red_eye 62 odsłony

Pomiar temperatury pirometrem - jak poprawnie wykonać?

Pirometry to dość powszechnie spotykane urządzenia, z którymi spotykamy się niezwykle często, jednak nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Co wyróżnia pirometry i w jaki sposób można z ich użyciem wykonać precyzyjny pomiar temperatury?

today
perm_identity Benetech-Poland
comment 0 komentarze
remove_red_eye 57 odsłony

Jaki dalmierz laserowy wybrać?

Dalmierz to urządzenie, które okazuje się niezwykle przydatne w wielu sektorach rynku. Wiele osób kojarzy go zwłaszcza z branżą budowlaną, jednak warto odnotować, że może on świetnie sprawdzić się też w wielu innych zawodach. Jaki dalmierz laserowy warto kupić?

today
perm_identity Benetech Polska
comment 0 komentarze
remove_red_eye 632 odsłony

Jak działa dalmierz laserowy?

W wielu zawodach konieczny jest precyzyjny pomiar odległości. Jeśli do miejsca, które chcemy zmierzyć, można dotrzeć, to bez trudu można użyć tradycyjnego metra. Co jednak w sytuacji, kiedy musimy szybko zmierzyć duże pomieszczenie lub powierzchnie o ograniczonej dostępności? Właśnie wtedy przydaje się dalmierz laserowy.

today
perm_identity Artur Rosa
comment 0 komentarze
remove_red_eye 1402 odsłony

Do czego służy wiatromierz?

Wiatromierz, czyli inaczej anemometr, to niezwykle cenione urządzenie, które świetnie odnajduje się w wielu różnych segmentach rynku. Wbrew pozorom, jego umiejętności znacząco wykraczają ponad tradycyjny pomiar szybkości wiatru. Co jeszcze potrafi to urządzenie i dlaczego warto je posiadać?

today
perm_identity Artur Rosa
comment 0 komentarze
remove_red_eye 141 odsłony

Anemometr - co to jest?

Większość z nas co najmniej raz w życiu spotkała się z tym urządzeniem, jednak o wile częściej znamy je pod nazwą wiatromierz. Jakie są jego główne funkcje i wyróżniki? No i czy warto kupić anemometr i ile on kosztuje?

today
perm_identity Artur Rosa
comment 0 komentarze
remove_red_eye 3099 odsłony

Dalmierz laserowy - jak mierzyć?

Dalmierz to narzędzie służące do laserowego mierzenia odległości. Można śmiało powiedzieć, że jest to bardzo funkcjonalne urządzenie które jest w stanie zastąpić wiele, często nieporęcznych, budowlanych narzędzi np. ręcznej taśmy pomiarowej i kalkulatora.

today
perm_identity Agata Krawczyk
comment 0 komentarze
remove_red_eye 2739 odsłony

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć