DARMOWA DOSTAWA od 100,00 zł

Artur Rosa

Co to jest sonometr? - wszystko, co powinieneś o nim wiedzieć!

‍Sonometr to niezwykle użyteczne narzędzie, o którym mało kto słyszał. Jaka jest optymalna cena sonometru? Jak działa sonometr? To tylko niektóre pytania, na które odpowiemy w tym wpisie!

today
perm_identity Artur Rosa
comment 0 komentarze
remove_red_eye 2335 odsłony

Higrometr - co to jest?

Higrometr to urządzenie, z którym spotykamy się często na co dzień. Nie każdy jednak wie do czego on służy i jak działa. Jeśli jesteście głodni wiedzy związanej z tym przydatnym sprzętem, to dzisiaj powiemy sobie o nim co nieco!

today
perm_identity Artur Rosa
comment 0 komentarze
remove_red_eye 1437 odsłony

Manometr - jak mierzyć ciśnienie?

Mierzenie ciśnienia kojarzy nam się głównie z ciśnieniomierzami o zastosowaniu medycznym. Nie powinniśmy jednak zapominać o tym, że wykonywanie tego typu pomiarów ważne jest także w wielu innych przypadkach. Do prowadzenia badań ciśnienia na skalę mniej lub bardziej profesjonalną wykorzystuje się manometry. Co warto o nich wiedzieć?

today
perm_identity Artur Rosa
comment 0 komentarze
remove_red_eye 1489 odsłony

Jak działa dalmierz laserowy?

W wielu zawodach konieczny jest precyzyjny pomiar odległości. Jeśli do miejsca, które chcemy zmierzyć, można dotrzeć, to bez trudu można użyć tradycyjnego metra. Co jednak w sytuacji, kiedy musimy szybko zmierzyć duże pomieszczenie lub powierzchnie o ograniczonej dostępności? Właśnie wtedy przydaje się dalmierz laserowy.

today
perm_identity Artur Rosa
comment 0 komentarze
remove_red_eye 2851 odsłony

Do czego służy wiatromierz?

Wiatromierz, czyli inaczej anemometr, to niezwykle cenione urządzenie, które świetnie odnajduje się w wielu różnych segmentach rynku. Wbrew pozorom, jego umiejętności znacząco wykraczają ponad tradycyjny pomiar szybkości wiatru. Co jeszcze potrafi to urządzenie i dlaczego warto je posiadać?

today
perm_identity Artur Rosa
comment 0 komentarze
remove_red_eye 977 odsłony

Anemometr - co to jest?

Większość z nas co najmniej raz w życiu spotkała się z tym urządzeniem, jednak o wile częściej znamy je pod nazwą wiatromierz. Jakie są jego główne funkcje i wyróżniki? No i czy warto kupić anemometr i ile on kosztuje?

today
perm_identity Artur Rosa
comment 0 komentarze
remove_red_eye 4056 odsłony

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć