DARMOWA DOSTAWA od 100,00 zł

Mariusz
2021-10-05

polecam

Bardzo szybko i dokładnie wykonuje pomiar temperatury

Marek Zamennchoff
2021-07-29

Wykrywa

No cóż. Czujnik wydaje się dosyć dokładny. Czuły nie tylko na gaz ale i rozpuszczalniki i inne gazy. Ma regulację czułości pokrętłem. Już wykryłem w domu "delikatne" nieszczelności przy połączeniach rur gazowych, chociaż nie wyczułem nic nosem. Ale w domu, gdzie miesza się mnóstwo zapachów-od kuchennych po łazienkowe, a ostatnio z powodu covida - spirytusowe, to nie jest łatwo.

Arek
2021-07-26

Polecam

Rewelacja! Jedyny odstraszacz który działa. Po 24 godzinach kret był już na drugim końcu ogrodu a następnego dnia uciekł na stałe.

  • 1 z 1 ludzi uznało ten komentarz za przydatny!
Janusz K.
2021-07-01

tani a bardzo dobry

Odczyty porównywałem z tymi ze znacznie wyższej klasy miernika i były bardzo zbliżone (+/-3-5%). Do amatorskiego i hobbystycznego użytku nadaje się wyśmienicie. A w tej cenie to już zupełnie 5/5. Funkcja termometru / higrometru otoczenia też się dobrze sprawdza (bardzo dokładne odczyty). Polecam, bo nie ma lipy :)

Marcin Pietruszka
2021-07-01

sprawdza się w branży gastronomicznej

Używam do mierzenia temperatury w piecu do pizzy wszystko śmiga jak powinno

Zbyszek F.
2021-07-01

mały ale niczego mu nie brakuje

Malutki, dokładny, i co sprawdziłem powtarzalny.

  • 1 z 1 ludzi uznało ten komentarz za przydatny!
Ireneusz Karlik
2021-07-01

prawie idealny

dla mnie super odnajdowanie kabli w ścianie czy tez rur do ogrzewania podłogowego (w sumie z ta podłogówka to tak gorzej odczytuje bo dystans ale łapie niektóre rury i to pomaga mi)

Sławek Romański
2021-07-01

przydatny w wielu zastosowaniach

Tego miernika używam najczęściej. Od zastosowań typowo warsztatowych jak pomiar topionego aluminium, pieca, jego elementów, do takich zastosowań jak pomiar kociołka żeliwnego w ognisku :) czy temperatur w domu. Bardzo fajne i przydatne urządzenie.

Andrzej P.
2021-06-30

nie słychać a działa

Odstraszacz jest praktycznie niesłyszalny, więc mogłem zastosować go w sypialni z sufitem karton-gips. Zwierzątka przestały chrobotać na suficie, pająki zaczęły wyprowadzać się z pomieszczenia, więc jestem z niego bardzo zadowolony. Fajny, mały i skuteczny sprzęt. Polecam produkt.

Marian
2021-06-30

Robi co ma robić

Ptaki odstrasza poprzez wydawanie dźwięków drapieżników. Przyjemniejsze niż piszczące odstraszacze.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć