Odstraszacz gryzoni i szkodników DUO

105,00 zł
Brutto

Odstraszacz jest skutecznym urządzeniem w walce z myszami, szczurami, karaluchami, pchłami, świerszczami, mrówkami, muchami i większością innych popularnych szkodników. 

ZASIĘG 560 m²


Zobacz więcej w kategorii: Odstraszacz gryzoni i ptaków

Ilość

 • Dostępne opcje wysyłki: Dostępne opcje wysyłki:
 • List polecony ekonomiczny (8 zł) List polecony ekonomiczny (8 zł)
 • Odbiór w punkcie (10 zł) / odbiór i zapłata w punkcie (12,00 zł) Odbiór w punkcie (10 zł) / odbiór i zapłata w punkcie (12,00 zł)
 • Paczkomat Inpost (przedpłata 10 zł / płatność przy odbiorze od 11,60 zł) Paczkomat Inpost (przedpłata 10 zł / płatność przy odbiorze od 11,60 zł)
 • Kurier Poczty Polskiej: Przelew (12 zł) / Pobranie (14,50 zł) Kurier Poczty Polskiej: Przelew (12 zł) / Pobranie (14,50 zł)
 • Kurier GLS: przedpłata (15 zł) / pobranie (16,50 zł) Kurier GLS: przedpłata (15 zł) / pobranie (16,50 zł)
 • Wysyłka 24h od zaksięgowania wpłaty w dni robocze. Wysyłka 24h od zaksięgowania wpłaty w dni robocze.
 • Zakupiony towar możesz zwrócić bez podania przyczyny o ile ten znajduje się w stanie nienaruszonym oraz nie upłynęło więcej niż 14 dni od zakupu. Szczegółowe informację znajdziesz w Regulaminie. Zakupiony towar możesz zwrócić bez podania przyczyny o ile ten znajduje się w stanie nienaruszonym oraz nie upłynęło więcej niż 14 dni od zakupu. Szczegółowe informację znajdziesz w Regulaminie.
 • Bezpieczeństwo transakcji zapewnia serwis płatności Przelewy24 Bezpieczeństwo transakcji zapewnia serwis płatności Przelewy24

Opis urządzenia

Odstraszacz jest skutecznym urządzeniem w walce z myszami, szczurami, karaluchami, pchłami, świerszczami, mrówkami i większością innych popularnych szkodników. Badania laboratoryjne wykazały, że fale ultradźwiękowe atakują systemy słuchowe i nerwowe u najpopularniejszych szkodników powodując u nich ból i dyskomfort. Maksymalne 135 decybeli ciśnienia akustycznego powoduje, że szkodniki porzucą źródło żywności, wody oraz schronienia i odejdą. Fale te są poza zakresem słyszalności ludzi i większości zwierząt domowych, takich jak psy, koty, ryby, ptaki czy zwierzęta gospodarskie.

Urządzenie nie zakłóca sygnału telewizorów, radia, elektronicznych alarmów antywłamaniowych, wykrywaczy ognia i dymu, rozruszników serca, aparatów słuchowych i innych urządzeń elektronicznych. Nie jest szkodliwy dla roślin.

Charakterystyka

Odstraszacz gryzoni PEST REPELLER to urządzenie emitujące auto-zmienny i intensywny dźwięk o szerokim zakresie częstotliwości 25,000Hz - 65,000Hz. Unikalna konstrukcja obwodu DUO uderza w układy słuchowe i nerwowe szkodników poprzez fale ultradźwiękowe w szerokim zakresie. Unikalna konstrukcja urządzenia jest skuteczna dla pozbycia się szkodników z obszaru jego działania, gdyż uwzględnia odporności na losowo wybraną częstotliwość.

 ATTACK WAVE PESTREPELLER to ulepszone urządzenie konwencjonalne do odstraszania szkodników. Jest wygodne dla użytkownika, ponieważ nie wymaga szczególnej uwagi przy dobieraniu częstotliwości.

Odstraszasz skutecznie chroni obszar 464~560 metrów kwadratowych. Po uruchomienia urządzenia można zauważyć czerwone diody LED wskazujące, że urządzenie działa prawidłowo. Unikalny przycisk testu znajdujący się na tylnym panelu powoduje obniżenie częstotliwość dźwięku do zakresu słyszalnego dla ludzi w celu przetestowaniu sposobu działania urządzenia. Dźwięk ten jest przenikliwy, przypomina nieregularny dźwięk syreny.

Parametry techniczne

Zasięg: 560m²

Wymiary: 119 x 98 x 98 mm 

Waga: 180g 

Zasilanie: 105-120 volty AC, 60Hz 220-240 volty AC, 50Hz Output: 9VDC 200mA

Pobór prądu: 1½ wat 

Zakres częstotliwości: 25,000Hz to 65,000Hz (zmienny)

Wyjściowe ciśnienie akustyczne: 135dB 

Kąt działania: 260º

W zestawie dołączona jest INSTRUKCJA W JĘZYKU POLSKIM

LS-927M

Komentarze

Napisz swoją opinię

Odstraszacz gryzoni i szkodników DUO

Odstraszacz jest skutecznym urządzeniem w walce z myszami, szczurami, karaluchami, pchłami, świerszczami, mrówkami, muchami i większością innych popularnych szkodników. 

ZASIĘG 560 m²


Zobacz więcej w kategorii: Odstraszacz gryzoni i ptaków

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć