Odstraszacz ptaków BIRDCHASER

167,00 zł
Brutto

ZAAWANSOWANY ODSTRASZACZ PTAKÓW BIRDCHASER
Najbardziej naturalny, efektywny i przyjazny środowisku sposób na odstraszanie szkodników.

Birdchaser zasięgiem pokrywa obszar o kształcie wachlarza 130º w odległości niespełna 10 metrów (30 stóp).


Zobacz więcej w kategorii: Odstraszacz gryzoni i ptaków

Ilość

 • Dostępne opcje wysyłki: Dostępne opcje wysyłki:
 • List polecony ekonomiczny (8 zł) List polecony ekonomiczny (8 zł)
 • Odbiór w punkcie (10 zł) / odbiór i zapłata w punkcie (12,00 zł) Odbiór w punkcie (10 zł) / odbiór i zapłata w punkcie (12,00 zł)
 • Paczkomat Inpost (przedpłata 10 zł / płatność przy odbiorze od 11,60 zł) Paczkomat Inpost (przedpłata 10 zł / płatność przy odbiorze od 11,60 zł)
 • Kurier Poczty Polskiej: Przelew (12 zł) / Pobranie (14,50 zł) Kurier Poczty Polskiej: Przelew (12 zł) / Pobranie (14,50 zł)
 • Kurier GLS: przedpłata (15 zł) / pobranie (16,50 zł) Kurier GLS: przedpłata (15 zł) / pobranie (16,50 zł)
 • Wysyłka 24h od zaksięgowania wpłaty w dni robocze. Wysyłka 24h od zaksięgowania wpłaty w dni robocze.
 • Zakupiony towar możesz zwrócić bez podania przyczyny o ile ten znajduje się w stanie nienaruszonym oraz nie upłynęło więcej niż 14 dni od zakupu. Szczegółowe informację znajdziesz w Regulaminie. Zakupiony towar możesz zwrócić bez podania przyczyny o ile ten znajduje się w stanie nienaruszonym oraz nie upłynęło więcej niż 14 dni od zakupu. Szczegółowe informację znajdziesz w Regulaminie.
 • Bezpieczeństwo transakcji zapewnia serwis płatności Przelewy24 Bezpieczeństwo transakcji zapewnia serwis płatności Przelewy24

Ptaki, myszy i króliki mają bardzo dobrze wykształcony słuch i bezustannie obserwują otoczenie w celu wykrycia potencjalnych źródeł zagrożenia. Gdy usłyszą dźwięk swojego naturalnego wroga lub innego atakowanego zwierzęcia, ich instynktownym odruchem jest ucieczka. Wiele ptaków, w tym wróble, gołębie, szpaki, wrony, sroki i większość gryzoni są często atakowane przez ptaki drapieżne, takie jak jastrząb czy sowa.

Birdchaser wykorzystuje cyfrowo wzmocnione nagrania rzeczywistych ptaków drapieżnych i uzupełnia je o nagranie ptaków w niebezpieczeństwie, aby oszukać szkodniki i przekonać się, że są w wielkim niebezpieczeństwie. To sprawia, że natychmiast uciekają z obszaru, a jeśli wrócą, usłyszą ponownie te same dźwięki. Wykorzystując te naturalne procesy samozachowawcze, urządzenie odtwarza dźwięki zwierząt takich jak jastrząb (orzeł), sokół i sowa, aby odstraszyć niepożądane ptaki, takie jak wróble, kosy, gołębie, wrony, szpaki i inne ptaki chroniąc Twoją własność.

Ta humanitarna i przyjazna dla środowiska metoda rozwiąże Twój problem ze szkodliwymi ptakami bez szkody dla ludzi i innych stworzeń. Ponadto może powstrzymywać gryzonie i króliki w otwartym terenie. Dzięki funkcji wykrywania ruchu (tryb PIR) birdchaser może być wykorzystywane jako specjalne urządzenie zabezpieczające Twój teren. Odczytuje każdy ruch intruza i aktywuje się gdy ten próbuje się zbliżyć. Birdchaser wyposażono w pokrętło regulacji głośności.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA ODSTRASZACZA PTAKÓW:

 • Zasilanie (adapter): 100 – 240 VAC, 50/60 Hz,
  Wyjście: 12 V DC
 • Możliwość zasilania z akumulatora samochodowego
 • Dźwięk: drapieżców (jastrząb, sokół, sowa) oraz dźwięki alarmowe atakowanych
  ptaków.
 • Zakres ochrony:
  Tryb AUTO: do 1 akra (gdy głośność jest ustawiona na maksimum),
  Tryb PIR: obszar wachlarza o kącie 130º, odległość do niespełna 10 m (30 stóp.)  
 • Materiał - obudowa: plastik ABS

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

 • Odstraszacz Birdchaser,
 • Zasilacz sieciowy,
 • Instrukcja obsługi w języku Polskim,
 • Oryginalne opakowanie produktu.
LS-2001

Komentarze

Napisz swoją opinię

Odstraszacz ptaków BIRDCHASER

ZAAWANSOWANY ODSTRASZACZ PTAKÓW BIRDCHASER
Najbardziej naturalny, efektywny i przyjazny środowisku sposób na odstraszanie szkodników.

Birdchaser zasięgiem pokrywa obszar o kształcie wachlarza 130º w odległości niespełna 10 metrów (30 stóp).


Zobacz więcej w kategorii: Odstraszacz gryzoni i ptaków

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć