DARMOWA DOSTAWA od 100,00 zł

Odstraszacz gryzoni i szkodników DUO

159,99 zł
129,99 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto

Odstraszacz jest skutecznym urządzeniem w walce z myszami, szczurami, karaluchami, pchłami, świerszczami, mrówkami, muchami i większością innych popularnych szkodników. 

ZASIĘG 560 m²


Zobacz więcej w kategorii: Odstraszacz gryzoni i ptaków

help_outlineZapytaj o produkt
Odstraszacz gryzoni i szkodników DUO

Odstraszacz gryzoni i szkodników DUO

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opis urządzenia

Odstraszacz jest skutecznym urządzeniem w walce z myszami, szczurami, karaluchami, pchłami, świerszczami, mrówkami i większością innych popularnych szkodników. Badania laboratoryjne wykazały, że fale ultradźwiękowe atakują systemy słuchowe i nerwowe u najpopularniejszych szkodników powodując u nich ból i dyskomfort. Maksymalne 135 decybeli ciśnienia akustycznego powoduje, że szkodniki porzucą źródło żywności, wody oraz schronienia i odejdą. Fale te są poza zakresem słyszalności ludzi i większości zwierząt domowych, takich jak psy, koty, ryby, ptaki czy zwierzęta gospodarskie.

Urządzenie nie zakłóca sygnału telewizorów, radia, elektronicznych alarmów antywłamaniowych, wykrywaczy ognia i dymu, rozruszników serca, aparatów słuchowych i innych urządzeń elektronicznych. Nie jest szkodliwy dla roślin.

Charakterystyka

Odstraszacz gryzoni PEST REPELLER to urządzenie emitujące auto-zmienny i intensywny dźwięk o szerokim zakresie częstotliwości 25,000Hz - 65,000Hz. Unikalna konstrukcja obwodu DUO uderza w układy słuchowe i nerwowe szkodników poprzez fale ultradźwiękowe w szerokim zakresie. Unikalna konstrukcja urządzenia jest skuteczna dla pozbycia się szkodników z obszaru jego działania, gdyż uwzględnia odporności na losowo wybraną częstotliwość.

 ATTACK WAVE PESTREPELLER to ulepszone urządzenie konwencjonalne do odstraszania szkodników. Jest wygodne dla użytkownika, ponieważ nie wymaga szczególnej uwagi przy dobieraniu częstotliwości.

Odstraszasz skutecznie chroni obszar 464~560 metrów kwadratowych. Po uruchomienia urządzenia można zauważyć czerwone diody LED wskazujące, że urządzenie działa prawidłowo. Unikalny przycisk testu znajdujący się na tylnym panelu powoduje obniżenie częstotliwość dźwięku do zakresu słyszalnego dla ludzi w celu przetestowaniu sposobu działania urządzenia. Dźwięk ten jest przenikliwy, przypomina nieregularny dźwięk syreny.

Parametry techniczne

  • Zasięg: 560m²
  • Wymiary: 119 x 98 x 98 mm 
  • Waga: 180g 
  • Zasilanie: 105-120 volty AC, 60Hz 220-240 volty AC, 50Hz Output: 9VDC 200mA
  • Pobór prądu: 1½ wat 
  • Zakres częstotliwości: 25,000Hz to 65,000Hz (zmienny)
  • Wyjściowe ciśnienie akustyczne: 135dB 
  • Kąt działania: 260º
  • W zestawie dołączona jest INSTRUKCJA W JĘZYKU POLSKIM

LS-927M

Opis

Zasięg
560 m²
Kąt działania
260°
Zakres częstotliwości
25,000Hz to 65,000Hz (zmienny)
Wyjściowe ciśnienie akustyczne
135 dB
Zasilanie
105-120 volty AC, 60Hz 220-240 volty AC, 50Hz Output: 9VDC 200mA
Pobór prądu
1½ wat
Wysokość
119 mm
Szerokość
98 mm
Głębokość
98 mm
Waga
180 g
Standardy
CE, SGS

Komentarze

Oceń 
Zgodność produktu z opisem

Czas realizacji zamówienia

Jakość wykonania produktu


2021-06-29

Zaskoczony produktem. Mam stary drewniany dom, gdzie w okresie jesiennym wprowadzały mi się myszy, czasem szczur a ostatnio kuna. Po zainstalowaniu jednego odstraszacza na strychu a drugiego w spiżarni w dość krótkim czasie zniknęły oznaki obecności zwierzyny. Trutka przestała być podjadana, chrobotanie przegryzanego drewna w celu dostania się do domu też ustało. Polecam.

Napisz swoją opinię

Odstraszacz gryzoni i szkodników DUO

Odstraszacz jest skutecznym urządzeniem w walce z myszami, szczurami, karaluchami, pchłami, świerszczami, mrówkami, muchami i większością innych popularnych szkodników. 

ZASIĘG 560 m²


Zobacz więcej w kategorii: Odstraszacz gryzoni i ptaków

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć