DARMOWA DOSTAWA od 100,00 zł

Odstraszacz gryzoni i szkodników BASIC

99,99 zł
89,99 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto

Odstraszacz jest skutecznym urządzeniem w walce z myszami, szczurami, karaluchami, pchłami, świerszczami, mrówkami, muchami i większością innych popularnych szkodników. 

ZASIĘG 470 m²


Zobacz więcej w kategorii: Odstraszacz gryzoni i ptaków

help_outlineZapytaj o produkt
Odstraszacz gryzoni i szkodników BASIC

Odstraszacz gryzoni i szkodników BASIC

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opis urządzenia

Odstraszacz jest skutecznym urządzeniem w walce z myszami, szczurami, karaluchami, pchłami, świerszczami, mrówkami i większością innych popularnych szkodników. Badania laboratoryjne wykazały, że fale ultradźwiękowe atakują systemy słuchowe i nerwowe u najpopularniejszych szkodników powodując u nich ból i dyskomfort. Maksymalne 130 decybeli ciśnienia akustycznego powoduje, że szkodniki porzucą źródło żywności, wody oraz schronienia i odejdą. Fale te są poza zakresem słyszalności ludzi i większości zwierząt domowych, takich jak psy, koty, ryby, ptaki czy zwierzęta gospodarskie.

Urządzenie nie zakłóca sygnału telewizorów, radia, elektronicznych alarmów antywłamaniowych, wykrywaczy ognia i dymu, rozruszników serca, aparatów słuchowych i innych urządzeń elektronicznych. Nie jest szkodliwy dla roślin.

Charakterystyka

Odstraszacz gryzoni PEST REPELLER to urządzenie emitujące auto-zmienny i intensywny dźwięk o szerokim zakresie częstotliwości 30,000Hz - 65,000Hz. Unikalna konstrukcja obwodu DUO uderza w układy słuchowe i nerwowe szkodników poprzez fale ultradźwiękowe w szerokim zakresie. Unikalna konstrukcja urządzenia jest skuteczna dla pozbycia się szkodników z obszaru jego działania, gdyż uwzględnia odporności na losowo wybraną częstotliwość.

ATTACK WAVE PESTREPELLER to ulepszone urządzenie konwencjonalne do odstraszania szkodników. Jest wygodne dla użytkownika, ponieważ nie wymaga szczególnej uwagi przy dobieraniu częstotliwości.

Odstraszasz skutecznie chroni obszar 370-468 metrów kwadratowych. Po uruchomienia urządzenia można zauważyć czerwone diody LED wskazujące, że urządzenie działa prawidłowo. Unikalny przycisk testu znajdujący się na tylnym panelu powoduje obniżenie częstotliwość dźwięku do zakresu słyszalnego dla ludzi w celu przetestowaniu sposobu działania urządzenia. Dźwięk ten jest przenikliwy, przypomina nieregularny dźwięk syreny.

Parametry techniczne:

Wymiary: 120 x 90 x 70 mm 

Waga: 160g 

Zasilanie: 105-120 volty AC, 60Hz 220-240 volty AC, 50Hz

Pobór prądu: 1½ wat 

Zakres częstotliwości: 30,000Hz to 65,000Hz (zmienny)

Wyjściowe ciśnienie akustyczne: 130dB 

Kąt działania: 260º

W zestawie dołączona jest INSTRUKCJA W JĘZYKU POLSKIM

LS-927

Opis

Zasięg
470 m²
Kąt działania
260°
Zakres częstotliwości
30,000Hz to 65,000Hz (zmienny)
Wyjściowe ciśnienie akustyczne
130 dB
Zasilanie
105-120 volty AC, 60Hz 220-240 volty AC, 50Hz Output: 9VDC 200mA
Pobór prądu
1½ wat
Wysokość
70 mm
Szerokość
120 mm
Głębokość
90 mm
Waga
160 g
Standardy
CE, SGS

Komentarze

Oceń 
Zgodność produktu z opisem

Czas realizacji zamówienia

Jakość wykonania produktu


2021-04-30

mam już trochę załączony produkt działa bo zawsze po wyczyszczeniu podłogi w garażu myszy naniosły różności śmieci ,styropiany ogólnie wszystko na gniazdo a po załączeniu tego produktu wysprzątałem podłogę i nic nowego nie znalazłem chyba myszy się wyprowadziły .

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

Odstraszacz gryzoni i szkodników BASIC

Odstraszacz jest skutecznym urządzeniem w walce z myszami, szczurami, karaluchami, pchłami, świerszczami, mrówkami, muchami i większością innych popularnych szkodników. 

ZASIĘG 470 m²


Zobacz więcej w kategorii: Odstraszacz gryzoni i ptaków

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć