Termometr panelowy z sondą pomiarową - 5 m przewód

17,90 zł
Brutto
ELEKTRONICZNY TERMOMETR PANELOWY Z SONDĄ NA 5 METROWYM PRZEWODZIE.
Ilość

 • Dostępne opcje wysyłki: Dostępne opcje wysyłki:
 • List polecony ekonomiczny (8 zł) List polecony ekonomiczny (8 zł)
 • Odbiór w punkcie (10 zł) / odbiór i zapłata w punkcie (12,00 zł) Odbiór w punkcie (10 zł) / odbiór i zapłata w punkcie (12,00 zł)
 • Paczkomat Inpost (przedpłata 12 zł / płatność przy odbiorze od 13,60 zł) Paczkomat Inpost (przedpłata 12 zł / płatność przy odbiorze od 13,60 zł)
 • Kurier Poczty Polskiej: Przelew (12 zł) / Pobranie (14,50 zł) Kurier Poczty Polskiej: Przelew (12 zł) / Pobranie (14,50 zł)
 • Kurier GLS: przedpłata (15 zł) / pobranie (16,50 zł) Kurier GLS: przedpłata (15 zł) / pobranie (16,50 zł)
 • Wysyłka 24h od zaksięgowania wpłaty w dni robocze. Wysyłka 24h od zaksięgowania wpłaty w dni robocze.
 • Zakupiony towar możesz zwrócić bez podania przyczyny o ile ten znajduje się w stanie nienaruszonym oraz nie upłynęło więcej niż 14 dni od zakupu. Szczegółowe informację znajdziesz w Regulaminie. Zakupiony towar możesz zwrócić bez podania przyczyny o ile ten znajduje się w stanie nienaruszonym oraz nie upłynęło więcej niż 14 dni od zakupu. Szczegółowe informację znajdziesz w Regulaminie.
 • Bezpieczeństwo transakcji zapewnia serwis płatności Przelewy24 Bezpieczeństwo transakcji zapewnia serwis płatności Przelewy24

Termometr elektroniczny, panelowy o bardzo szerokim zastosowaniu. Urządzenie posiada długi 5 metrowy przewód na końcu którego znajduje się sonda do pomiaru temperatury.

Długi przewód oraz duży zakres pomiaru temperatury -50°C do ~110°Cdaje szeroki zakres zastosowania urządzenia np.: do pomiaru temperatur w pomieszczeniach, na zewnątrz, w samochodzie, w akwarium, basenie, chłodni, terarium, lodówkach i zamrażarkach, oraz wielu innych miejscach.

Urządzeniem można mierzyć temperaturę na zewnątrz i wewnątrz. Należy przy tym pamiętać, że sam wyświetlacz musi znajdować się wewnątrz, a jedynie sonda i przewód mogą być wystawione na działanie warunków atmosferycznych. Urządzenie mierzy temperaturę wyłącznie przy pomocy sondy.

PARAMETRY TECHNICZNE:

 1. Zakres temperatur: -50°C do ~110°C,
 2. Rozdzielczość: 0,1°C,
 3. Dokładność: do 1°C
 4. Zasilanie: 2 x bateria 1.5 V LR44 (dołączone w zestawie),
 5. Wymiary: 47,8 x 28,5 x 14,3 mm
 6. Wymiary sondy: 20 x 3 mm
 7. Wymiary wyświetlacza: 36 x 17 mm

ZASTOSOWANIE:

 1. W DOMACH,
 2. W SAMOCHODACH,
 3. W INSTALACJACH CENTRALNEGO OGRZEWANIA,
 4. DO AKWARIACH,
 5. W CHŁODNIACH.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

 1. ELEKTRONICZNY TERMOMETR Z SONDĄ,
 2. DWIE BATERIE LR44 (G13),
 3. INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU ANGIELSKIM,
 4. ORYGINALNE PUDEŁKO.
TMP-10

Komentarze

Napisz swoją opinię

Termometr panelowy z sondą pomiarową - 5 m przewód

ELEKTRONICZNY TERMOMETR PANELOWY Z SONDĄ NA 5 METROWYM PRZEWODZIE.

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć