











Oficjalny sklep marki Benetech w Polsce.
Kupuj profesjonalną aparaturę pomiarową i kontrolną u nas. Zakupy w naszym sklepie to gwarancja jakości i solidnej obsługi po sprzedażowej. Jesteśmy oficjalnym importerem marki Benetech, dlatego możemy zaoferować Państwu najkorzystniejszą ofertę cenową.
Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i hurtownie.
Dla ilości hurtowych przewidujemy korzystne rabaty.
Siedziba firmy Benetech znajduje się w Kaliszu, ul. Wrocławska 35-37, gdzie możesz obejrzeć i przetestować oferowany przez nas asortyment.
Masz pytania?
⭐⭐⭐⭐⭐
ORYGINALNY PRODUKT MARKI WINTACT
TERMOMETR BEZKONTAKTOWY NA PODCZERWIEŃ Z CELOWNIKIEM LASEROWYM I REGULACJĄ EMISYJNOŚCI
Wysokiej jakości termometr bezkontaktowy marki Wintact o zakresie temperatur od -50 do +390 °C. Urządzenie wyposażone jest w celownik laserowy, który umożliwia precyzyjne nacelowanie badanego punktu. W urządzeniu zastosowano dobrej jakości materiały, a ergonomiczna budowa poprawia wygodę użytkowania termometru. Podświetlany wyświetlacz umożliwia pracę z urządzeniem w ciemności. Pirometr wyposażony jest w funkcję automatycznego wyłączenia zwiększając oszczędność w zużyciu baterii.
⭐⭐⭐⭐⭐
Pirometr posiada regulację emisyjności. Emisyjność to zdolność odbicia sygnału podczerwieni przez dany materiał emitowanego przez pirometr. Dzięki czemu można bardziej precyzyjnie dokonać pomiaru.
Dodatkowe funkcje i tryby pracy urządzenia:
⭐⭐⭐⭐⭐
Pirometr nie jest urządzeniem medycznym, nie jest przeznaczony do pomiaru temperatury ciała. Wskazywane przez niego wartości pokazują temperaturę powierzchniową, która w przypadku skóry jest inna niż temperatura wewnętrzna ciała.
⭐⭐⭐⭐⭐
⭐⭐⭐⭐⭐
⭐⭐⭐⭐⭐
⭐⭐⭐⭐⭐
⭐⭐⭐⭐⭐
Dyrektywa EMC 2014/30/EU oraz RoHS 2011/65/UE
Na życzenie klienta dołączamy raport kalibracji od producenta tłumaczony na język angielski. Dokument otrzymujemy w formie elektronicznej kilka dni później. Chcąc uniknąć opóźnienia w realizacji zamówienia, raport kalibracji dosyłamy w terminie około 7 dni roboczych na maila podanego w zamówieniu lub przypisanego do konta.
Produkt spełnia normy i dyrektywy europejskie o czym świadczy certyfikat CE, na życzenie klienta ten dokument również dołączamy.
Raport kalibracji producenta oraz deklaracja zgodności (CE) jest bezpłatnym, opcjonalnym dokumentem, a zatem nie jest przedmiotem sprzedaży w tej ofercie.
Na razie brak opinii klientów.