Najnowsze wpisy z bloga

Certyfikat SSL

Dzięki posiadaniu certyfikatu SSL mamy pewność, że dane wprowadzone na stronie internetowej nie dostaną się w niepowołane ręce i nie zostaną odczytane, wykradzione, czy też sfałszowane przez nieupoważnione osoby.

 

Opis metod płatności dostępnych w sklepie

Czas rozpoczęcia realizacji zamówienia pokrywa się z momentem wpływu wpłaty na rachunek bankowy podany w potwierdzeniu zamówienia w przypadku płatności przelewem tradycyjnym, skorzystania z bramki płatniczej lub wyborem opcji "za pobraniem". Za zamówione Towary Oprócz tradycyjnego przelewu i płatności przy odbiorze klient do dyspozycji ma również: Portfele elektroniczne, Płatności Kartą, Rozwiązania kredytowe, Płatności mobilne, Przelewy online obsługiwane poprzez zewnętrzny system płatności Autopay, obsługiwany przez firmę Autopay S.A. z siedzibą w Sopocie przy ulicy Powstańców Warszawy 6, 81-718.


Przelewy online

Płatności automatyczne Pay by link (takie jak mTransfer, Przelewy24 Banku BZWBK, iPKO i wiele więcej) oraz szybkie przelewy online, dla podmiotów nie oferujących płatności Pay by link


Płatności mobilne BLIK

Płatności BLIK z wykorzystaniem smartfonów i tabletów realizowane za pośrednictwem aplikacji mobilnej banku.


Płatności kartą

Bramka płatności Autopay umożliwia przyjmowanie płatności kartami debetowymi i kredytowymi Visa, MasterCard i Maestro oraz obsługuje, bazujące na płatnościach kartą, płatności 1-Click oraz płatności cykliczne.


Portfele elektroniczne

Płatności online za pośrednictwem e-portfeli dostarczanych przez trzech największych wydawców: Apple Pay, Google Pay i Kliknij i zapłać z Visa. Każde z rozwiązań bazuje na sprawdzonych i bezpiecznych technologiach.


Rozwiązania kredytowe

Możliwość realizowania płatności odroczonych (Kup teraz, zapłać później) oraz przyjmowanie należności w ratach (raty online), dzięki czemu otrzymujemy środki niezwłocznie, a nasi klienci spłacają zobowiązanie zgodnie z ustalonym harmonogramem.