DARMOWA DOSTAWA od 100,00 zł

Higrometry

Urządzenia do pomiaru wilgotności i temperatury powietrza. Mierniki wilgotności powietrza, analizują ilość wilgoci w powietrzu i prezentują dane liczbowo na ekranie LCD miernika.

Higrometry

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Higrometr, rejestrator wilgotności i temperatury powietrza, data logger to urządzenia, które cechuje się wysoką precyzją, szybkim odczytem danych oraz wysoką stabilnością. Sprawdzają się przy pomiarze wilgotności i temperatury w celu dalszej analizy otoczenia. Miernik posiada szerokie zastosowanie w gospodarstwach domowych, inteligentnych pomieszczeniach, metrze, centrach handlowych, przy kontrolowaniu zmian otoczenia. Ma szerokie zastosowanie w dziedzinie produkcji, laboratoriów, logistyki, żywności i higieny, inżynierii klimatyzacji i ochrony środowiska. Pomiar temperatury otoczenia, wilgotności otoczenia, temperatury punktu rosy oraz temperatury mokrego termometru. Data logger czyli rejestrator, który umożliwia zapis parametrów otoczenia z uwzględnieniem godziny i daty, oraz możliwością regulacji częstotliwości zapisu danych. Dane prezentowane są w formie wykresów i tabel w dołączonym do aparatury oprogramowaniu. Miernik wilgotności zapewnia płynny pomiar w czasie rzeczywistym. To najlepszy sposób, aby szybko i skutecznie zmierzyć zawartość wilgoci w powietrzu oraz zweryfikować, czy pomieszczenie lub miejsce składowania drewna, żywności i innych podatnych na wilgoć przedmiotów jest odpowiednio przystosowane do tego celu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć