
wojciech jasiewicz
2 tygodnie temu
star
star
star
star
star
Na maj 2026 przesyłka nadana błyskawicznie, dokumentacja online produktu dostarczona, wszystko przedstawione jasno i przejrzyście (zakup przez allegro), oferta dopracowana w detalach, osobiście jestem bardzo zadowolony z obsługi, a produkt jaki to się okaże jak dojdzie.
Mariusz Drężek
1 miesiąc temu
star
star
star
star
star
Dostawa zrealizowana szybko, produkt zgodny z opisem. Polecam.
Agata Sularz
1 miesiąc temu
star
star
star
star
star
Zakupiłam termohigromet. Super produkt, bardzo czuły na zmiany temperatury jak i wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Polecam
Milan Plzak
1 miesiąc temu
star
star
star
star
star
VŠE v pořádku doručeno a funguje jak má.
Dariusz Lis
1 miesiąc temu
star
star
star
star
star
Polecam
Andrzej Miszewski
2 miesiące temu
star
star
star
star
star
Szybko realizują zamówienia. Serdecznie polecam
Robert Glowacki
2 miesiące temu
star
star
star
star
star
Przesyłka dotarła na czas
Kateřina Trejbalová
2 miesiące temu
star
star
star
star
star
Rychlé dodání a komunikace rychlá.
Tadeusz Serafin
2 miesiące temu
star
star
star
star
star
Wszystko okey,przesyłka dostarczona szybko(tak samo poprzednim razem),zgodnie z zamówieniem,tak trzymać,dziękuję i pozdrawiam
Krzychu Małecki
3 miesiące temu
star
star
star
star
star
Towar dotarł szybciej niż w pierwotnej deklaracji. Polecam !
Ryszard Kowalski
3 miesiące temu
star
star
star
star
star
Witam. Wczoraj odebrałem przesyłkę INTELIGENTY TERMOMETR WiFi MIERNIK TEMPERATUR 3m Tuya SmartLife -40+120°C. Czujni temperatury tego przyrządu posiadał 3 metry kabelka, a ja potrzebowałem około 7 metrów. Kabelek do czujnika temperatury jest w tym mierniku trzyżyłowy więc postanowiłem przedłużyć istniejący kabel o 4 metry. Użyłem kabla internetowego i wykorzystałem tylko 3 żyły. Porównałem wskazania zakupionego termometru przed przedłużeniem przewodu i po przedłużeniu -- praktycznie wskazania nie zmieniły się ! Zamontowałem miernik zakupiony z przedłużonym kablem do pomiaru temperatury na moim piecu CO i powiem, że jestem zadowolony w 100 % - działa pierwszorzędnie ! Nawet przetestowałem alarm przekroczonej maksymalnej temperatury nastawionej na 70 st C - działa wyśmienicie ! Polecam urządzenie wszystkim !!
Wojciech Raczkowski
4 miesiące temu
star
star
star
star
star
Polecam, sklep Benetech, konkurencyjne ceny szybka dostawa
S G
4 miesiące temu
star
star
star
star
star
Pełny profesjonalizm w podejściu do klienta. Szybka dostawa, dobry kontakt. Jestem bardzo zadowolony z zakupu decybelomierza.
Izabela
5 miesiące temu
star
star
star
star
star
Świetna obsługa. Polecam
Maks
5 miesiące temu
star
star
star
star
star
To jest nieprawdopodobne...zamówiłem towar o 15 godzinie a o 7 rano był w paczkomacie. Z reguły nie wystawiam komentarzy ale w tym przypadku byłoby grzechem. Towar- pirometr Benetech FM900 wygląda na mega profesjonalny- jakość premium a do tego walizeczka. Odczyty porównane i wszystko bardzo poprawne. Na plus również zmiana emisyjności w urządzeniu. Jestem bardzo zadowolony i mega pozytywnie zaskoczony. Brawo i Wesołych Świąt
Jacek Zettt
6 miesiące temu
star
star
star
star
star
Dla mnie firma bardzo solidna. Kupiłem tam pare rzeczy i nie zawiodłem sie. Dostawy na czas, a ceny mają przystępne. Dla mnie wszystko OK. Napewno jeszcze tam coś kupie.
Kacper
6 miesiące temu
star
star
star
star
star
Towar najwyższej jakości
Jarosław Krakowski
6 miesiące temu
star
star
star
star
star
Wczoraj zamówiłem dalmierz PF2H Milessey. Dziś rano odebrałem z Żabki. Rewelacja, jestem bardzo zadowolony.
Aleksandr Hryhoriev
6 miesiące temu
star
star
star
star
star
Вечером заказав,утром прийшло! Добре упаковані! Раджу цей склеп!
Adamus 58
6 miesiące temu
star
star
star
star
star
Szybka obsługa i wysyłka, towar dobrej jakości, polecam.
Grzegorz Duraj
6 miesiące temu
star
star
star
star
star
Spełnia swoją rolę. Obraz jest wyraźny. Jestem zadowolony z zakupu. Polecam
KEG
6 miesiące temu
star
star
star
star
star
Szybko, sprawnie. Urządzenie działa dobrze. Polecam. Krzysztof
TomDron (TomDron Krosno Odrzańskie)
7 miesiące temu
star
star
star
star
star
Wszystko SUPER.... Błyskawiczna dostawa
Janusz Kuczalski
7 miesiące temu
star
star
star
star
star
Błyskawiczna dostawa. Towar zgodny z opisem. Polecam tego sprzedawcę .
Irena
8 miesiące temu
star
star
star
star
star
Dobry kontakt, szybka dostawa, towar zgodny z moimi oczekiwaniami. Super. Polecam.
Zbigniew Lipianin
8 miesiące temu
star
star
star
star
star
Szybka dostawa
Maciej Pochylski
8 miesiące temu
star
star
star
star
star
Produkt zgodny z opisem. Szybka wysyłka. Polecam.
Kasia FJ
8 miesiące temu
star
star
star
star
star
Super ekspresowa wysyłka zamówienia -jestem bardzo zadowolona z zakupu, i mile zadowolona że zamówienie zostało tak szybko zostało dostarczone. Serdecznie polecam zakupy bowiem kupujący jest potraktowany bardzo poważnie ,sprzedawca jest profesjonalny i bardzo rzetelny
Miroslaw Kober
10 miesiące temu
star
star
star
star
star
Polecam - szybka dostawa zgodna z zamowieniem
Sergey Popov
10 miesiące temu
star
star
star
star
star
To moja pierwsza wizyta w tym sklepie. Jestem bardzo zadowolony. Produkt jest dobrej jakości. Działa świetnie. Bardzo szybka wysyłka. Otrzymałem produkt 20 godzin po zakupie! Polecam wszystkim!
Marcin Knopek
10 miesiące temu
star
star
star
star
star
Jetem bardzo zadowolony z przesyłki,szybko i zgodnie z opisem,polecam
Mirosław Ławnik
11 miesiące temu
star
star
star
star
star
Merytorycznie i sprawnie załatwiona moja sprawa.Polecam
Sebastian Sawka
11 miesiące temu
star
star
star
star
star
Szybką fachową i sprawna obsługa polecam
Filip
11 miesiące temu
star
star
star
star
star
Wysokiej jakości produkty, szybka wysyłka i profesjonalna obsługa :) Polecam!
Jakub Obst
1 rok temu
star
star
star
star
star
Super! Przesyłka była następnego dnia około 11 godziny, choć zamówiłem dnia poprzedniego około 15ej chyba Wszystko się zgadza i działa
Tomasz Mączkowski
1 rok temu
star
star
star
star
star
Profesjonalna Firma z profesjonalną obsługą. Polecam.
Zenon Kozdemba
1 rok temu
star
star
star
star
star
Wszystko OK
Pawel Koza
1 rok temu
star
star
star
star
star
Polecam Sprzedawcę,szybka wysyłka
Milan Prokopec
1 rok temu
star
star
star
star
star
excellent seller and excellent meter 100%
Sławomir
1 rok temu
star
star
star
star
star
Kamerka inspekcyjna doszła szybko, działa bez problemów.
Jaan Mäekivi (JAAN696)
1 rok temu
star
star
star
star
star
Fast delivery
Dariusz Bachorski
1 rok temu
star
star
star
star
star
Polecam
Justyna Wróblewska
1 rok temu
star
star
star
star
star
Termometr do żywności bardzo dobry. Szybko mierzy i wskazuje temperaturę oraz bardzo szybko się resetuje. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Solidny sklep i sprzedawca,szybka dostawa. Naprawdę polecam.
DARIUSZ SNUSZKA
1 rok temu
star
star
star
star
star
Bez problemowo-profesjonalnie.
Seba C
1 rok temu
star
star
star
star
star
Zamówienie z Allegro wysłane natychmiast, towar w pełni zgodny z opisem. Czegóż chcieć więcej? :)
PRzeMO
1 rok temu
star
star
star
star
star
Super sprzedawca
Paweł Elgi
1 rok temu
star
star
star
star
star
Polecam.
Paulinka Zakrzewska
1 rok temu
star
star
star
star
star
Super sprzedawca
Marek Marmura
1 rok temu
star
star
star
star
star
Polecam , towar zgodny z opisem ,szybka dostawa
Edward Huk
1 rok temu
star
star
star
star
star
Termometr bardzo przydatny w kuchni. Mierzy dokładnie temperaturę. Stosuję go do parzenia herbaty. Mierzy dokładnie również temperaturę w pokoju ! Pozdrawiam.
Sylwester Nagolski
1 rok temu
star
star
star
star
star
Polecam
Mirosław Pac
1 rok temu
star
star
star
star
star
Bardzo dobry sprzedawca, komunikatywny. Gdy powstaje problem, rozwiązuje go natychmiast z zadowoleniem kupującego. Dziękuję.
Elżbieta Kawałek
1 rok temu
star
star
star
star
star
Dobry produkt za niską cenę. Działa Ok. Polecam
Tego typu Benc
2 lata temu
star
star
star
star
star
Świetny sklep nigdy w życiu nie napotkałem się na tak niesamowicie miłą obsługę i fantastyczne podejście do klienta, jest to chyba najlepsze miejsce do zrobienia zakupów stacjonarnie jak i online, nic dodać nic ująć oceniam na 10/10 i szkoda że nie można wystawić 6 gwiazdki, to może podwyżka szefie, dobrze wyszło?
Marcin Ligocki (Mar Tin Liguś)
2 lata temu
star
star
star
star
star
Opinia dotyczy zakupu przez internet óch produktów: PIROMETR TERMOMETR LASEROWY BEZDOTYKOWY MIERNIK NA PODCZERWIEŃ oraz WILGOTNOŚCIOMIERZ MIERNIK WILGOTNOŚCI DREWNA BETONU CEGŁY GIPSU TYNK. Dla mnie SOK -/ Standard Obsługi Klienta/ zapomniany termin w tych czasach-, na wysokim poziomie. Przy wyborze produktu wahałem się trochę, ale to było spowodowane licznymi negatywnymi dąsami innych kupujących./ NIE LUBIE ZGRYŹLIWOŚCI DLATEGO NEGATYWNE KOMENTARZE TRAKTUJĘ Z DYSTANSEM/ Produkt przyjechał należycie zabezpieczony i nie pobity. Jestem zadowolony z produktu, a także z jakości wykonanej usługi przez sprzedawcę. Towar zgodny z opisem dotarł na czas. Został już skrupulatnie przetestowany i nie widzę zastrzeżeń. POLECAM
xyz.2023.
2 lata temu
star
star
star
star
star
Opinia dotyczy modelu: PIROMETR Wintact WT323C. Produkt Starannie wykonany, dobry plastik, ładne pudełeczko - nadaje się na prezent tym bardziej, że opakowanie nie uległo zniszczeniu w transporcie. Zalety to także kolorowy wyświetlacz, zasilanie na dwie tanie bateryjki AAA. Co do pomiarów, to niestety nie posiadam miernika wzorcowego ale z dokonanych pomiarów porównawczych z multimetrem mogę przypuszczać, ze wskazania mogą być właściwe. Piszę "mogę przypuszczać" bo mój multimetr nie wyświetla cyfr po przecinku (załączone zdjęcie) Polecam staranne zapoznanie się z instrukcją. Obsługa pirometru jest prosta. Niezdecydowanym mogę polecić jeżeli chcą mieć coś lepszego niż tani pirometr za 40zł. Ja akurat zapłaciłem 154,90zł, sporo. Kilka dni później cena spadła do 118,99zł.
Janusz Caban
2 lata temu
star
star
star
star
star
Mikroskop cyfrowy Benetech 307-B 1000 x Bardzo dobry i godny zaufania sklep internetowy Benetech Poland! Zakupiłem dwa mikroskopy cyfrowe doskonałej jakości. Pozdrawiam Załogę! :)
Maria Pelc
2 lata temu
star
star
star
star
star
Rzetelna firma, szybka realizacja zamówienia, towar zgodny z opisem.
Danuta Matuszczak
2 lata temu
star
star
star
star
star
Jestem bardzo zadowolona z zakupu Super zapakowane moje drzewa owocowe Miła obsługę Polecam
Wojciech W.
2 lata temu
star
star
star
star
star
Dokonałem tutaj bardzo dobrego zakupu. Urządzenie spełnia wszystkie moje oczekiwania (funkcje, precyzja pomiaru) przy bardzo konkurencyjnej niskiej cenie. Błyskawiczna realizacja zamówienia. Pełna satysfakcja.
Grzegorz Pakszys
2 lata temu
star
star
star
star
star
Zakupiłem pirometr GS320 i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Szybka dostawa do paczkomatu i miły kontakt mailowy, no i cena była bardzo przystępna. Polecam zakupy w Benetech Poland. Ja dokonałem poprzez Allegro
Mirosław Żak
2 lata temu
star
star
star
star
star
Zakup kamery w sklepie internetowym producenta Towar zgodny z opisem,szybka bezproblemowa obsługa i ekspresowa wysyłka Polecam zakupy w firmie Benetech Pełen profesjonalizm
Peter Mestre
2 lata temu
star
star
star
star
star
Doskonała obsługa Klienta z dbałością o szczegóły, zakupy w Benetech Poland to prawdziwa przyjemność, miałem okazję pracować już wcześniej z takim testerem w firmie, obecnie zagościł w moim prywatnym warsztacie - polecam gorąco !!!
Krzysztof Sahajdak
2 lata temu
star
star
star
star
star
KAMERA ENDOSKOPOWA INSPEKCYJNA to dobra inwestycja w niewygórowanej cenie. Konfiguracja z telefonem za pośrednictwem aplikacji przebiegła płynnie i bez problemów. Jestem zadowolony z kamery oraz z zakupu w sklepie Benetech. Szczerze polecam.
Adam Ragiel
2 lata temu
star
star
star
star
star
Kupiłem dwie sondy obie różne ale działają i wskazują tą samą temperaturę czyli wszystko ok,mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę.Polecam
Henryk
2 lata temu
star
star
star
star
star
Bardzo solidny i wiarygodny sprzedawca. Posiada bardzo dobrej jakości produkty. Polecam.
Justyna Kojda
2 lata temu
star
star
star
star
star
Kupiłam dalmierz laserowy na prezent. Obdarowany jest zadowolony a produkt działa bez zarzutu :) Polecam!
Wojciech Słowiński
2 lata temu
star
star
star
star
star
Polecam profesjonalna obsługa, przesyłka została zamówiona i dotarła bardzo szybko a było to w ostatnim tygodniu przed świętami, szyba realizacja zamówienia polecam serdecznie!
Robert Wróblewski
2 lata temu
star
star
star
star
star
Bardzo szybka realizacja zamówienia i rzeczowy kontakt telefoniczny polecam usługi tej Firmy
Paulina Sobczak
3 lata temu
star
star
star
star
star
Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo miła obsługa i świetna jakoś maty do akupresury. Polecam sprzedawcę i produkt który potrafi poprawić samopoczucie
























































































