DARMOWA DOSTAWA od 100,00 zł

Wilgotnościomierze

Mierniki wilgotności drewna, wilgotnościomierze do zboża i innych materiałów jak: gips, tynk, posadzki betonowe, tytoń, trociny i pozostałe wyroby drewnopochodne.

Wilgotnościomierze

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Wilgotnościomierz to bardzo przydatne i wygodne w użyciu urządzenie do szybkiego określenia zawartości wilgotności w drewnie, w zbożach, czy innych materiałach. Miernik wilgotności wyposażony w sondy pomiarowe pozwala na wykonanie szybkich pomiarów wilgotności. Analiza zawartości wody w materiałach to nie jedyna funkcja wilgotnościomierzy. Potrafi on również zmierzyć temperaturę i wilgotność względną powietrza (RH). Wilgotnościomierze możemy podzielić na kilka rodzajów: - wyposażone w sondę (pomiar wilgotności drewna sprowadza się do określenia wartości oporności pomiędzy odpowiednio rozstawionymi sondami, umieszczonymi w mierzonym materiale), - indukcyjne - wilgoć mierzona jest poprzez indukcję materiałów, zaleta tego rozwiązania jest szybkość pomiaru i bezinwazyjność, mierzony materiał nie zostaje uszkodzony sondami pomiarowymi, jest to aspekt szczególnie istotnych w przemyśle meblarskim i stolarce. - wagowe - pomiar wilgotności odbywa się metodą pojemnościowo-wagową.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć