DARMOWA DOSTAWA od 100,00 zł

Termometr Medyczny bezkontaktowy Benetech GM3655

69,99 zł
Brutto

Bezkontaktowy termometr medyczny wykorzystujący podczerwień do pomiaru temperatury ciała człowieka.

Pomiar promieniowania podczerwonego emitowanego przez ciało. Urządzenie zostało zaprojektowane do pomiaru temperatury ciała ludzkiego w zakresie temperatur 32°C~42°C.

Zobacz więcej w kategorii: Pirometry

help_outlineZapytaj o produkt
Termometr Medyczny bezkontaktowy Benetech GM3655

Termometr Medyczny bezkontaktowy Benetech GM3655

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezkontaktowy termometr medyczny to urządzenie niezbędne podczas epidemii – a także w każdym innym przypadku, przy którym konieczne jest wykonanie szybkiego pomiaru temperatury ciała. Tremometr laserowy Benetech GM3655 to gwarancja błyskawicznych, dokładnych pomiarów – trwają one zaledwie 1 sekundę, szybko więc zbadasz np. wszystkich pracowników i wyłapiesz osoby z podwyższoną temperaturą. Sprawdź pełną specyfikację produktu!

Termometr medyczny Benetech GM3655 z rabatem dla zamówień hurtowych!

Jednym z głównych objawów choroby COVID-19 jest podwyższona temperatura. Chroń swoich pracowników – zaopatrz swoje przedsiębiorstwo w bezkontaktowy termometr laserowy Benetech GM3655 i powstrzymaj rozprzestrzenianie się koronawirusa w Twojej firmie!

Jeśli Twoja firma potrzebuje wielu termometrów medycznych, by szybko i sprawnie zbadać wielu pracowników, skontaktuj się z nami już teraz! Przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty dla zamówień hurtowych. Wystarczy, że wyślesz nam zapytanie na adres: biuro@benetech-poland.pl.

Termometr bezdotykowy Benetech GM3655 – szybki i wygodny pomiar temperatury

Termometr medyczny Benetech GM3655 to urządzenie umożliwiające pomiar temperatury ludzkiego, wykorzystujące podczerwień. Termometr wykonuje pomiar promieniowania podczerwonego, emitowanego przez ciało ludzkie. Dzięki temu, wyniki otrzymasz błyskawicznie, bez konieczności kontaktu z osobą, której mierzysz temperaturę. Wystarczy zbliżyć termometr a odległość 2-5 cm od czoła badanej osoby, by otrzymać szybki i wiarygodny wynik – błąd pomiaru termometru laserowego Benetech GM3655 wynosi zaledwie +/- 0,3°C!

Zalety i funkcje termometru laserowego Benetech GM3655

Poza szybkim, bezdotykowym pomiarem temperatury termometr laserowy Benetech GM3655 ma również szereg innych zalet. Przede wszystkim wyposażony jest w duży, czytelny ekran, umożliwiający wygodne odczytanie wyniku pomiaru. Dzięki funkcji automatycznego wyłączania po 7 sekundach bezczynności baterie urządzenia są oszczędzane – masz dzięki temu pewność, że termometr medyczny nie zawiedzie Cię w kluczowym momencie.

Najważniejsze cechy termometru bezdotykowego Benetech GM3655 to:

 • pomiar trwający zaledwie sekundę,
 • bezdotykowe mierzenie temperatury – wystarczy zbliżyć urządzenie na 2-5 cm do czoła,
 • prosta obsługa i duży, czytelny wyświetlacz LCD,
 • auto kalibracja,
 • szeroki zakres mierzonych temperatur – od 32 do 42°C,
 • duża dokładność – błąd pomiaru wynosi zaledwie +/- 0,3°C,
 • długi czas pracy baterii – 12 godzin,
 • funkcja automatycznego wyłączania termometru laserowego po 7 sekundach bezczynności.

Termometr medyczny Benetech GM3655 – specyfikacja

Sprawdź najważniejsze parametry termometru bezdotykowego Benetech GM3655, takie jak jego zakres pomiarowy w stopniach Celsjusza i Farenheita, rozdzielczość, temperatura użytkowania czy sposób zasilania:

 • Zakres pomiaru: 32 - 42°C (89,6-107,6°F)
 • Rozdzielczość: 0,1°C (0,1°F)
 • Dokładność pomiaru: ± 0,3°C (± 32,54°F)
 • Czas odpowiedzi: 500 ms
 • Długość fali: 5-14 µm
 • Temperatura użytkowania: od 10°C do 35°C
 • Zasilanie: 2 * 1.5 V AAA (dołączone do zestawu)
 • Czas pracy na baterii: 12 godzin
 • Odległość pomiaru: 2-5 cm

Co znajdziesz w zestawie z termometrem bezdotykowym Benetech GM3655?

Poza termometrem laserowym Benetech GM3655 w zestawie znajdziesz również instrukcję w języku polskim i angielskim oraz dwie baterie AAA, niezbędne do uruchomienia urządzenia. Całość zapakowana jest w oryginalne opakowanie producenta.

Sprawdź zawartość zestawu:

 • 1 x Termometr bezkontaktowy
 • Oryginalne opakowanie producenta,
 • 2 x bateria typu AAA,
 • 1 x Instrukcja obsługi w j. polskim oraz j. angielskim

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów marki Benetech w Polsce – zamawiając termometr medyczny GM3655 w naszym sklepie masz gwarancję, że trafi do Ciebie oryginalny, najwyższej jakości produkt!

GM3655

Opis

Zakres pomiaru
0 do 100 °C
Rozdzielczość
0,1°C (°F)
Czas odpowiedzi
500 msec (95% odpowiedzi)
Emisyjność
0.99
Wysokość
165 mm
Szerokość
110 mm
Głębokość
50 mm
Waga
180g
Standardy
CE, FCC
  Co to jest emisyjność w pirometrze?

  Emisyjność to zdolność materiału do emitowania promieniowania IR (podczerwonego) w postaci fal o zmiennej długości (zależnej od temperatury otoczenia). Im większa temperatura badanego obiektu tym więcej promieniowania jest emitowane. Wartość ta uzależniona jest m.in. od materiału powierzchni, jego struktury i temperatury.

  W podstawowych pirometrach ustawiona jest stała - najbardziej uniwersalna wartość 0,95. Jest to współczynnik, który odpowiada najczęściej występującym wartością emisyjności materiałów. W modelach nieco droższych parametr ten można regulować w ustawieniach pirometru, dzięki czemu można uzyskać większą dokładność, poprzez dopasowanie tego współczynnika do rodzaju badanej powierzchni.


  Dlaczego pirometr przemysłowy nie powinien być używany do pomiaru temperatury ciała?

  Pirometr przemysłowy w swoich algorytmach przeliczania emisji promieniowania na temperaturę nie uwzględnia wielu czynników, które mogą wystepować na ciele m.in. pocenie się czy odcień karnacji. Po za tym pirometry przemysłowe ze względu na dużo większy zakres mierzonych temperatur charakteryzują się większym błędem pomiarowym sięgającym nawet kilku stopni. W przypadku pirometrów do mierzenia temperatury ciała błąd pomiaru nie przekracza zazwyczaj 0,3 stopnia.


  Który pirometr wybrać do pomiaru temperatury powierzchni metalowych?

  Pomiary błyszczących i polerowanych powierzchni metalowych będą powodować niedokładne odczyty. W celu wyeliminowania tego zjawiska należy użyć odpowiedniego pirometru wyposażonego w możliwość regulacji emisyjności. W naszej ofercie będą to np. modele GM321GM533AGM550E oraz wszystkie pozostałe urządzenia, których cena jest wyższa niż 100 zł


  Z jakiej odległości mozna dokonywać pomiaru temperatury pirometrem?

  Pomiaru temperatury należy dokonywać z takiej odległości aby wielkość powierzchni mierzonej była dwa razy większa niż rozmiar plamki. Im większa odległości od mierzonego obiektu tym rozmiar plamki również jest większy. Odległość od mierzonego obiektu do rozmiaru plamki jest wyrażony stosunkiem tych wartości i zazwyczaj jest podana na obudowie urządzenia np. 12:1


Komentarze

Oceń 
Zgodność produktu z opisem

Czas realizacji zamówienia

Jakość wykonania produktu


2020-06-01

Termometr jest bardzo prosty w budowie, nie ma żadnych dodatkowych i najczęściej zbędnych funkcji, robi to co do niego należy. Kupiłem 5 sztuk i kupiłbym raz jeszcze ten sam model.

Oceń 
Zgodność produktu z opisem


2020-04-10

Właśnie odebrałam termometr, mimo że wygląda niepozornie to jest bardzo dokładny. Rozważałam zakup termometrów innego producenta, ale jestem bardzo zadowolona. Cena wysoka, ale jak wszystko co obecnie niezbędne w pandemii koronowirusa. W ciągu 5 minut jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkich pracowników w naszej firmie, gdzie pracuje ponad 60 osób. Polecam!

Napisz swoją opinię

Termometr Medyczny bezkontaktowy Benetech GM3655

Bezkontaktowy termometr medyczny wykorzystujący podczerwień do pomiaru temperatury ciała człowieka.

Pomiar promieniowania podczerwonego emitowanego przez ciało. Urządzenie zostało zaprojektowane do pomiaru temperatury ciała ludzkiego w zakresie temperatur 32°C~42°C.

Zobacz więcej w kategorii: Pirometry

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć