DARMOWA DOSTAWA od 100,00 zł

Miernik promieniowania elektromagnetycznego

Miernik pola elektromagnetycznego służy do pomiaru promieniowania elektrycznego oraz emisji magnetycznej.

Miernik promieniowania elektromagnetycznego

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Miernik pola elektromagnetycznego służy do pomiaru promieniowania elektrycznego oraz emisji magnetycznej celem uzyskania optymalnych wyników. Znajduje zastosowanie w testowaniu i badaniu promieniowania elektromagnetycznego zarówno w pomieszczeniach, jak i na wolnym powietrzu. Urządzenie jest wyposażone w wewnętrznie wbudowany czujnik promieniowania elektromagnetycznego, który wyświetla wartość promieniowania na cyfrowym ekranie LCD po przetworzeniu sterowanym mikro-czipem. Dzięki temu możliwe jest podjęcie odpowiednich działań profilaktycznych adekwatnych do rezultatów pomiaru.

Wpływ i zagrożenia promieniowania elektromagnetycznego dla człowieka:

1. Może być jedną z przyczyn białaczki u dzieci. 
2. Przyczyna raka oraz przyspieszenie rozprzestrzeniania się komórek rakowych.
3. Bezpośrednie zagrożenie dla systemu nerwowego, układu płciowego i odpornościowego. 
4. Upośledzenie umysłowe u dzieci, osłabienie wzroku oraz negatywny wpływ na rozwój tkanek szkieletowych.
5. Może spowodować uszczerbek krwiotoczny wątroby.
6. Jedna z przyczyn chorób sercowo-naczyniowych i cukrzycy.
7. Negatywny wpływ na wzrok. 

Ponadto, silne promieniowanie elektromagnetyczne może zakłócić naturalne pole bioelektryczne i biomagnetyczne człowieka. Szczególnie podatne na to zagrożenie są osoby starsze, dzieci oraz kobiety w ciąży. Źródłami sztucznego promieniowania elektromagnetycznego mogą być wszystkie rodzaje przyrządów i urządzeń elektrycznych. Przy odpowiednich środkach ostrożności i działaniach profilaktycznych, istnieje możliwość efektywnego uniknięcia oraz zredukowania zagrożenia.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć